Doporučujeme

Zde budeme zveřejňovat naše doporučení a tipy na zakladě našich zkušeností.

LETENKY

Létaní je v dnešní době dostupné, tak jako snad nikdy v minulosti. S nástupem lowcost dopravců padají ceny letenek enormně nízko. Po Evropě se dá letět za opravdu směšné nízké ceny – mnohdy je pak paradoxně doprava na letiště za vyšší cenu, než samotná letenka.

I klasičtí dopravci musí zavádět nové praktiky, aby na pokřiveném trhu dokázali konkurovat. Aktuálně tak jsme například svědky zavádění bezzavazadlových tarifu u transatlantických letů (kdo by si to býval pomyslel před pár lety).

Také bude zajímavé sledovat „boj“ o Vídeňské letiště Swechat. V letošním roce (2018) zde začala operovat nová španělská nízkonákladovka Level (patřící pod silnou skupinu IAG, vlastnící mimo jiné British Airways). Její start z výprodejem 50.000 kusů akčních letenek za pouhý cent musel zaznamenat snad každý. O své místo se zde také pere Laudamotion, který povstal z prachu padlého Air Berlin / Fly Niki.

V letenkovém byznyse se pohybuji už téměř dva roky, tak mám informace přímo z první ruky. Ty nejlepší nabídky tak čas od času zveřejňuji na facebookové stránce. Aby vám žádná nabídka neunikla, staňte se fanouškem zde