Dokonalý zážitek v Anybody hotelu v Brně.

Anybody

Na závěr roku 2019 jsme si rezervovali hotel v Brně na Zelném trhu – ptáte se proč, když v Brně máme přece i byt?

Anybody hotel v srdci Brna není totiž jen tak ledajakým hotelem, jde o zážitkový hotel a stojí za ním Lidi z baru. Že jste o nich ještě neslyšeli? Tak to asi žijete na jiné planetě (nebo daleko od Brna :)). Lidi z baru za necelou dekádu, kdy začali se skromným stánkem na vánočních trzích, totálně proměnili brněnskou barovou scénu. Bar, který neexistuje, Super Panda Circus, 4pokoje,.. Co podnik, to pojem.

Na nový hotel jsme tedy byli značně natěšení, i když už jsme tak trochu věděli, co nás čeká. Byli jsme totiž na exkurzi těsně před otvíračkou hotelu. Už jen místo, kde samotný hotel sídlí je krásné – přímo v historickém paláci na Zelném trhu v centru Brna.

Anybody hotel má celkem deset pokojů, každý je tematický propojen s jedním filmem z 60. let. (Sladký život, Zvětšenina, Muž z Acapulca a další). My jsme zvolili pokoj s názvem Noc na scéně, na motivy filmu Snídaně u Tiffanyho. Nebudeme tajit, že zejména kvůli vaně přímo v pokoji. Ubytovat se můžeme už ve dvě odpoledne a žádnou recepci a personál zde nenajdeme, vše probíhá online. Při vstupu do pokoje nás čeká tablet, přes který se ovládá hudba a osvětlení pokoje. Je zde také připravená hra, která vás provede příběhem. Několik kapitol příběhu, které jsou namluvené herci národního divadla, a také plno rekvizit. K dispozici je také vybavený bar.

To hlavní, jak celý pobyt prožijeme, je však na nás dvou..

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..